Atgal

Spausdiniti

This page is printed from WWW.ISLAMAS.LT

Allah stebuklai

ALLAH STEBUKLAI, PASIREIŠKIANTYS GAMTOJE

"Mes parodysime jiems savo ženklus visuose žemės kampeliuose, o taipogi ir jų pačių širdyse, kad jie galėtų aiškiai matyti ir suprasti, kad tai yra tiesa…" (Sura Fussilat, 41:53)

Pažvelkite į Šv. Kaabos šventyklą. Ką jūs matote ir ką galvojate žiūrėdami į šį paveikslėlį? Tikriausiai suprantate, jog tai - gyvi žmonės, mūsų broliai ir seserys, kurie meldžiasi visagaliui Allah ir Jį garbina dieną bei naktį, todėl ši vieta niekados nebūna tuščia. Ar galite tai suvokti? Tai ne pustuštė bažnyčia, kuri prisipildo tik savaitgaliais ar didžiųjų švenčių metu. Tai pats nuostabiausias stebuklas, kurį Allah dovanojo žmonėms – tikėjimas.

 

Pažvelkite į šią žvaigždę, vadinamą RAUDONOJI ŪKINĖ ROŽĖ. Ji buvo nufotografuota Hubble Space Teleskopo 1999-2000 ir yra 3,000 tūkst. šviesmečių nuo mūsų. Tačiau apie šią žvaigždę Šv.Koranas rašė prieš 1400 metų. Ar-Rahman suroje rašoma:"Kuomet dangus buvo padalintas į dvi dalis, jis priminė raudoną rožę, ar tepalą.” Šv.Koranas, 55 Sura, 37 Ajatas.

 

George’as Wehbi’s, krikščionis iš Libano, gyvenantis Dakare, mėgo žvejoti. Jam vieną dieną grįžus namo iš žvejybos su dideliu laimikiu, tarp daugelio kitų žuvų žmona pastebėjo vieną gana keistą 50 cm. žuvį, ant kurios buvo keletas arabiškų užrašų. G. Wehbi’s nusinešė ir parodė žuvį šeichui Al-Zein’ui, kuris labai lengvai perskaitė, kas buvo ant žuvies parašyta. Ant žuvies pilvo buvo parašyta “Dievo tarnas”, netoli galvos – “Muhammad”, ir “Jo pranašas” ant uodegos. Aišku yra viena, jog niekas negalėjo užrašyti šių žodžių ant žuvies, nes šie žodžiai – tai tam tikri pigmentacijos pakitimai žuvies žvynuose, ir tai dar yra vienas nuostabus Allah ženklas žmonijai.

 

Šioje nuotraukoje matote mečetę Turkijoje, kuri išliko nesugriuvusi po didelio žemės drebėjimo. Žemės drebėjimas įvyko 1999, Rugpjūčio 19 dieną, 60 mylių nuo Istanbulo esančiame Vakarų Turkijos miestelyje Golcuk.

 

Bitininkas rado šį korį, kuriame bitės buvo iš vaško išdėjusios arabišką žodį ALLAH.

 

Debesys susiformavę tarsi arabiškas žodis ALLAH.

 

Šis medis buvo rastas miške, netoli Sidnėjaus. Kaip galite matyti, medžio kamienas yra ypatingai išsilenkęs ir labai primena besimeldžiantį musulmoną RUKU pozicijoje. Atidžiau pažvelgę galite pamatyti rankas, padėtas ant kelių. Įdomiausias faktas yra tas, kad šis “besimeldžiantis žmogus” yra atsisukęs tiesiai į Šv.Kaabah šventyklą Mekoje, o tai yra ta kryptis, į kurią melsdamiesi atsisuka visi musulmonai.